Avcılar Kız Yurtları - Florya Kız Yurtları - Fatih Kız Yurtları - İstanbul Kız Yurtları

Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Yurt Ekle

Gelişim Üniversitesine yakın kız ve erkek yurtları

Merhabalar Sayın Veliler ve Seçkin Öğrenciler İstanbul Gelişim Üniversitesine Yakın erkek ve kız öğrenci yurdu mu bakıyorsunuz ?
İşte Tamda burada biz devreye giriyoruz …
Sitemizdeki Yurtların bir çoğu üniversite şehri olan avcılar erkek yurtları ve avcılar kız yurtları olarak gelişim üniversitesine bire bir bağlı ve anlaşmalı yurtlardır.

Ayrıca hiç bir cemaate bağlı olmayan yurtlardır, Şahıs veya limited şirketi olan yurtlardır, bu Avcılar erkek yurdu veya Avcılar kız yurdu kelimesinde ilk sırada olma sebebimiz ise yıllarca eğitim sektöründe hizmet vermiş olan bir firma olmanın haklı gururunu yaşayan ÇAMLIBEL SEO şirketi olarak hedefimiz tüm türkiyedeki üniversite öğrencilerine yaşayacağı ve okuyacağı şehri ayrıyetten konaklayacağı firmaları tanıtmak adına kurulan bir Eğitim Sektörü alt yapısına sahip firmayız.

Kızlarınız ve Erkek Çocuklarınızı Sadece Yurtlarına Yerleştirmeden önce köklü firma mı ? M.e.b Bağlı mı Bağlıysa Ruhsatını Görmek gibi ufak bir adım atılmalı sonuç itibari ile çocuklarınızı emanet edeceğiniz firmayı tanıyın yarın öbür gün çocuğunuz veya akrabanız dışarıda kalmasın .